CMS BR5 SPECIAL SPA

Łatwość obsługi i bezpieczeństwo

Specjalna seria spa BR5 – termoformierka z ręcznym lub automatycznym załadunkiem arkuszy – jest przeznaczona do termoformowania dużych części, które nie wymagają kontroli zwisu arkusza.

  • Łatwość obsługi i bezpieczeństwo.
  • Niedrogie, ale pełne funkcje,
  • Wymiary od 2.500 x 2.500 mm do 6.000 x 2.500 mm.

CMS UŁATWIA TERMOFORMOWANIE

Proste zarządzanie wszystkimi parametrami procesu dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu opracowanemu specjalnie do procesu termoformowania. Skraca to o 53% czas nauki w porównaniu z różnymi rozwiązaniami wykorzystującymi procedury kreatora. Wszystkie zmienne są zapisywane w jednym programie, zapewniając te same wyniki nawet po latach.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Specjalna konstrukcja maszyny do wanien i wanien z hydromasażem z całkowitym odsysaniem pleśni dla łatwego dostępu podczas ładowania arkuszy i rozładowywania części. Główna próżnia proporcjonalna z drugą linią do formowania brzegów.

WYMIARY, KTÓRE SIĘ LICZĄ

Modułowa konstrukcja, która pozwala osiągnąć ogromne wymiary w X do 12 metrów. Rama zaciskowa z funkcją rozciągania w Y w celu zwiększenia wymiaru arkusza. Maksymalna wysokość formy do 2000 mm.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry