CMS BR5 SPECIAL SPA

Łatwość obsługi i bezpieczeństwo

Specjalna seria spa BR5 – termoformierka z ręcznym lub automatycznym załadunkiem arkuszy – jest przeznaczona do termoformowania dużych części, które nie wymagają kontroli zwisu arkusza.

 • Łatwość obsługi i bezpieczeństwo.
 • Niedrogie, ale pełne funkcje,
 • Wymiary od 2.500 x 2.500 mm do 6.000 x 2.500 mm.

CMS UŁATWIA TERMOFORMOWANIE

Proste zarządzanie wszystkimi parametrami procesu dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu opracowanemu specjalnie do procesu termoformowania. Skraca to o 53% czas nauki w porównaniu z różnymi rozwiązaniami wykorzystującymi procedury kreatora. Wszystkie zmienne są zapisywane w jednym programie, zapewniając te same wyniki nawet po latach.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Specjalna konstrukcja maszyny do wanien i wanien z hydromasażem z całkowitym odsysaniem pleśni dla łatwego dostępu podczas ładowania arkuszy i rozładowywania części. Główna próżnia proporcjonalna z drugą linią do formowania brzegów.

WYMIARY, KTÓRE SIĘ LICZĄ

Modułowa konstrukcja, która pozwala osiągnąć ogromne wymiary w X do 12 metrów. Rama zaciskowa z funkcją rozciągania w Y w celu zwiększenia wymiaru arkusza. Maksymalna wysokość formy do 2000 mm.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry