CMS EIDOS

Nowy punkt odniesienia w termoformowaniu próżniowym arkuszy

Styl i wydajność nowego produktu, który potwierdza, że ​​CMS jest rynkowym punktem odniesienia dla termoformowania arkuszy próżniowych.

Nowy EIDOS zawiera wyrafinowane rozwiązania mechaniczne zapewniające maksymalną, absolutną wydajność oraz innowacyjne oprogramowanie zapewniające maksymalną użyteczność produktu przy maksymalnej łatwości użytkowania.

Eidos jest dostępny zarówno w wersji jednostanowiskowej, jak iz automatycznym systemem załadunku / rozładunku w różnych konfiguracjach.

 • Nowe oprogramowanie HMI CMS ThermoActive specjalnie zaprojektowane do procesu termoformowania.
 • Oś czasu i wyjątkowy pulpit nawigacyjny sprawiają, że nadzór produkcji i kontrola procesu są natychmiastowe i łatwe do interpretacji.
 • Opatentowany system CMS ThermoProphet do automatycznego zarządzania mocą grzewczą poprzez termowizję.
 • Ruch ramy i przeciwformy z 4 silnikami bezszczotkowymi sprzężonymi elektrycznie (portal)
 • Transmisja odbywa się za pośrednictwem nieruchomych kolumn zębatych, eliminując ruchome części mechaniczne wystające z ogólnych wymiarów maszyny.
 • Nowy formowany układ chłodzenia z ruchomymi wylotami zamontowanymi na konstrukcji przeciwformy.
 • Szybka zmiana formatu dzięki w pełni automatycznej płycie okiennej i ramie na talerze,
 • Stół z uchwytem na formy wyposażony w ruch bezszczotkowy zarządzany przez komputer, z zapamiętywaną prędkością i wymiarami.
 • Opatentowany ruch odbywa się za pomocą dwóch elektronicznie sprzężonych serwomotorów (suwnica), co gwarantuje szybkie i precyzyjne pozycjonowanie formy.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry