CMS MASTERFORM

Zwycięskie rozwiązanie na małej przestrzeni

Stworzony specjalnie do termoformowania długowłóknistych materiałów kompozytowych, działa z naciskiem do 100 ton, zapewniając najlepszą wierność formowania nawet w przypadku skomplikowanych kształtów i ciasnych krzywizn. Niezwykle wszechstronny i łatwy w zarządzaniu przez jednego operatora, skraca czas obróbki i umożliwia bardzo szybkie przezbrajanie.

  • Wszechstronna: maszyna umożliwia bardzo szybkie przezbrajanie, a także może pracować na materiałach niekompozytowych. Wszechstronność jest zwiększona przez system grzewczy, który działa po obu stronach płyty.
  • Zwarta: konstrukcja zapewnia ograniczone gabaryty i współpracuje z określonym systemem zintegrowanym z ruchomymi półkami, co pozwala na stworzenie połączenia między dwiema półformami.
  • Funkcjonalny: wystarczy jeden operator, aby zarządzać, ponieważ wszystkie funkcje są zautomatyzowane i samodzielnie programowalne.
  • Wymiary: od 1500 x 1200 mm do 3000 x 2000 mm.

TERMOFORMOWANIE: CMS uprościł sprawę!

Proste zarządzanie wszystkimi parametrami procesu dzięki prostemu i intuicyjnemu oprogramowaniu nadzorującemu opracowanemu ad-hoc dla procesu termoformowania. Gwarantuje o 53% krótszy czas nauki niż inne rozwiązania. Wszystkie zmienne zapisywane są w jednym programie, co gwarantuje powtarzalność wyników nawet po latach.

WYKONANE NA MIARĘ DLA TWINSHEET

Możliwość posiadania dwóch stacji grzewczych do formowania bliźniaczego. Dwie stacje są wyposażone w podwójne ogrzewanie do niezależnego zarządzania dwoma arkuszami, zapewniające optymalne ogrzewanie nawet przy różnych grubościach i kolorach, umożliwiając również całkowity dostęp do wewnętrznych powierzchni elementu w celu nałożenia wkładek lub konstrukcji.

NAJWYŻSZA PRECYZJA I WYDAJNOŚĆ W KLASIE

System obsługi stołu form ze wspólnymi kolumnami, które gwarantują idealne wyrównanie form bez użycia urządzeń centrujących. Ruch odbywa się za pomocą 8 silników bezszczotkowych z hydraulicznym systemem blokowania, który pozwala na osiągnięcie wysokich wartości zamknięcia do 120 ton regulowanych programowo.

 

WSZECHSTRONNA ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość pracy również w trybie pojedynczego arkusza z procesami formowania próżniowego i ciśnieniowego, zarówno w trybie standardowym, jak iw cyklu wahadłowym, z wykorzystaniem drugiego stanowiska do podgrzewania arkusza podczas formowania i chłodzenia poprzedniego. W ten sposób uzyskuje się wydajność do 63% wyższą niż w wersji jednostanowiskowej. Możliwość rozciągania płyty podczas nagrzewania i formowania.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry