CMS MAXIMA

Centrum obróbcze z interpolacją 5/6 osi
Brembana maxima to centrum obróbcze CNC z pięcioma / sześcioma interpolowanymi osiami do obróbki płyt i bloków nawet o dużej grubości marmuru, granitu, kamienia syntetycznego i ceramiki. Potrafi szybko i dokładnie wykonać każdy rodzaj konturowania krawędzi, szorstkiego lub błyszczącego, frezowanie, wiercenie, pogłębianie, drążenie, płaskorzeźby i pisanie.

Jest to wysoce konfigurowalna maszyna i reprezentuje stan techniki w zakresie obróbki 5-osiowej.
Brembana maxima jest dostępna w następujących wersjach: 

  • na poboczach betonowych lub na poboczach stolarki (Open Frame) 
  • ze złączem HSK i dedykowaną obudową dostosowaną do potrzeb klienta 
  • z obrotnicą: upraszcza operacje załadunku / rozładunku. Nadaje się dla firm poszukujących wysokiej produktywności.

MOC NA POCZĄTKU KATEGORII
Projekt i wykonanie CMS elektrowrzeciona chłodzonego cieczą o mocy do 30 kW, co gwarantuje optymalne warunki użytkowania, oszczędzając do 21% czasu cykli.

NIEZRÓWNANA MECHANIKA
Mocna konstrukcja centrum obróbczego zapewnia optymalne pochłanianie naprężeń powstających podczas obróbki, zapewniając stałą, wysoką precyzję w czasie. Podstawa mocowana bezpośrednio do podłoża, bez konieczności wykonywania prac budowlanych, zwiększa stabilność i wydajność maszyny.

+ 43% SZTYWNOŚĆ NA OBROTOWYCH OSIACH
Hamulce pneumatyczne na osiach B i C, które gwarantują maksymalną sztywność dla doskonałej wydajności i wykończenia.

WYKOŃCZENIE BEZ KOMPROMISÓW
System kontroli zużycia narzędzi, który umożliwia automatyczne dostosowanie położenia narzędzia w celu zapewnienia doskonałej jakości wykończenia. 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry