Z przyjemnością informujemy Państwa, że CMS Polska miała zaszczyt uczestniczyć w 28 edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol, które odbędą się w maju w Kielcach. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie dla branży przetwórstwa tworzyw, na którym najnowsze technologie prezentują firmy z ponad 30 krajów — od Europy i Azję po Bliski Wschód.

Innowacyjne rozwiązania CMS Polska na targach Plastpol

Nasz zespół specjalistów był do Państwa dyspozycji, odpowiadał na wszelkie pytania, przedstawiał innowacyjne rozwiązania. Wyjaśniał, jak maszyny CNC do druku 3D – mogą przyczynić się do optymalizacji Państwa procesów produkcyjnych. To sprzęty, które z powodzeniem mogą zastąpić pojedyncze urządzenia — drukarkę 3D oraz obrabiarkę CNC.

Sprawdzony partner w rozwoju Twojej firmy

Targi Plastpol były okazją nie tylko do zaprezentowania naszych produktów, ale również doskonała platforma do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach i technologiach w przemyśle. Każdego roku, targi te przyciągają ponad 17 tysięcy specjalistów, co sprawia, że jest to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz umacniania relacji z obecnymi klientami.

Firma CMS Polska, będąca częścią globalnej sieci CMS SpA, dąży do dostarczania rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz są synonimem innowacyjności i niezawodności. Dzięki zaangażowaniu w rozwój technologiczny, oferujemy zarówno sprzedaż maszyn, jak i zapewniamy wsparcie techniczne, serwisowe oraz szkolenia z zakresu obsługi urządzeń.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry