CMS GEA

3-4-osiowe poziome centrum obróbcze
Sterowane numerycznie do obróbki zarówno cienkiego jak i grubego szkła płaskiego, jak również laminowanego i kuloodpornego. Maszyna ta może wykonywać wszystkie rodzaje szlifowania, polerowania, wiercenia, frezowania, piłowania tarczą diamentową, rowkowania w kształcie litery V, grawerowania i fazowania pod kątem 5 °.

System bramowy na osi Y
Zapewnia ruch mostu za pomocą dwóch bezszczotkowych serwomotorów zsynchronizowanych przez sterowanie numeryczne, aby zapewnić ekstremalną dokładność poprzez zmniejszenie błędów pozycjonowania spowodowanych elastycznością mechaniczną duża powierzchnia robocza z duraluminium.

Podstawa
Monoblokowa, żebrowana, spawana elektrycznie i odprężana ultra-gruba stalowa podstawa gwarantuje solidność i sztywność przy trudnych pracach obróbczych oraz długowieczność maszyny.

MAGAZYNY BEZ OGRANICZEŃ
Szeroka modułowość magazynów pozwala dostosować stół do każdej potrzeby. Magazynki można zamontować z tyłu, z boku lub nawet pod belką, co umożliwia wymianę narzędzia w 9,5 sekundy. 

Ustawienie wstępne jest zintegrowane z magazynem narzędzi, aby nie naruszać obszaru roboczego stołu, a dynamiczna kompensacja kół polerskich zapewnia doskonałą jakość obróbki.

ŁATWOŚĆ ŁADOWANIA
Dzięki wysokości powierzchni roboczej 780 mm i zmniejszonej odległości stołu od operatora CMS Gea zajmuje czołowe miejsce w kategorii ergonomii załadunku. 

SOLIDNY ALUMINIOWY TOP

Blat z duraluminium o grubości 18 mm dla większej stabilności i trwałości. Tabela pozwala na ponad 10-krotną rektyfikację.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry