CMS GEA

3-4-osiowe poziome centrum obróbcze
Sterowane numerycznie do obróbki zarówno cienkiego jak i grubego szkła płaskiego, jak również laminowanego i kuloodpornego. Maszyna ta może wykonywać wszystkie rodzaje szlifowania, polerowania, wiercenia, frezowania, piłowania tarczą diamentową, rowkowania w kształcie litery V, grawerowania i fazowania pod kątem 5 °.

System bramowy na osi Y
Zapewnia ruch mostu za pomocą dwóch bezszczotkowych serwomotorów zsynchronizowanych przez sterowanie numeryczne, aby zapewnić ekstremalną dokładność poprzez zmniejszenie błędów pozycjonowania spowodowanych elastycznością mechaniczną duża powierzchnia robocza z duraluminium.

Podstawa
Monoblokowa, żebrowana, spawana elektrycznie i odprężana ultra-gruba stalowa podstawa gwarantuje solidność i sztywność przy trudnych pracach obróbczych oraz długowieczność maszyny.

MAGAZYNY BEZ OGRANICZEŃ
Szeroka modułowość magazynów pozwala dostosować stół do każdej potrzeby. Magazynki można zamontować z tyłu, z boku lub nawet pod belką, co umożliwia wymianę narzędzia w 9,5 sekundy. 

Ustawienie wstępne jest zintegrowane z magazynem narzędzi, aby nie naruszać obszaru roboczego stołu, a dynamiczna kompensacja kół polerskich zapewnia doskonałą jakość obróbki.

ŁATWOŚĆ ŁADOWANIA
Dzięki wysokości powierzchni roboczej 780 mm i zmniejszonej odległości stołu od operatora CMS Gea zajmuje czołowe miejsce w kategorii ergonomii załadunku. 

SOLIDNY ALUMINIOWY TOP

Blat z duraluminium o grubości 18 mm dla większej stabilności i trwałości. Tabela pozwala na ponad 10-krotną rektyfikację.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry